
A közösség közös imádságban szeretne hálát adni mindazért a szolgálatért, szeretetért és lelkipásztori gondoskodásért, amelyet Mons. Szakál László atya az évtizedek során a hívek javára végzett. Az alkalom nemcsak személyes jubileum, hanem közösségi ünnep is: lehetőség arra, hogy a hívek jelenlétükkel és imáikkal fejezzék ki köszönetüket lelkipásztoruk iránt.
Az ünnepi szentmisét követően szeretetvendégségre kerül sor a Stephaneumban, ahová ugyancsak szeretettel várnak mindenkit.
A közösség mindenkit nagy szeretettel hív és vár erre a szép hálaadó alkalomra, hogy minél többen együtt ünnepelhessék Szakál László atyát életének és papi szolgálatának jeles évfordulóin.
(nagy)
Ezt már olvasta?
A megmaradás hitével gyújtottak gyertyát Dunaszerdahelyen a Nemzeti Összetartozás Napján
Június 4-én, a Nemzeti Összetartozás Napján ismét a...
