Újratöltve! a tavalyi DAC-Slovan (1:0) mérkőzés

Publikálva: 2020, április 12 - 15:45
Bajnokverés és #veretlenségtelenítés, avagy a 2019-es tavasz legnagyobb győzelme.

Közel 12 ezer ember előtt Vida Kristopher találatával és Jedlička kifogott tizenegyesével megakadályoztuk, hogy a Slovan veretlenül fejezze be a bajnokságot! Újratöltve ma 18:00 órától.

Mindkét csapat kirobbanó formában várta a tavaly áprilisi rangadót: a Slovan bajnokként érkezett Dunaszerdahelyre, a DAC pedig három egymást követően megnyert találkozó után szerette volna begyűjteni az égszínkékek skalpját. Ez a 2018/19-es szezonban addig még senkinek sem sikerült.

A győztes találatot Vida Kristopher vitte be az 54. percben, majd Jedlička is igazolta kirobbanó formáját, és hárította Šporar büntetőjét, amivel sorozatban negyedik meccsen maradt érintetlen a hálója. A pozsonyiaknak a több mint félrórás emberelőny sem segített, és elszenvédték első vereségüket az idényben.

Link: DAC 1904 – ŠK Slovan (1:0). Nézze vissza a mérkőzést premierként ma 18:00 órától hivatalos YouTube csatornákon, vagy tekintse meg felvételről, amelyet ugyanott megtalál röviddel a vetítés után!