Újratöltve! Itt tudod visszanézni a DAC-Slovan (1:0) mérkőzést

Publikálva: 2020, március 24 - 11:29
Pavol Šafranko 92. percben fejelt gólja után szinte felrobbant a stadion, kitört az eufória. A tegnapi vetítésen a 2017-es áprilisi Slovan-verést idézték fel – az M4 felvételével!

Az Újratöltve sorozatunk negyedik vetítésén az M4 Sport felvételével repülünk vissza 2017 áprilisába. „Mikor már szinte mindenki elkönyvelte az újabb gólnélküli döntetlent, jött a fantasztikus utolsó utáni perc. A baloldalon Davis végezhetett el egy szabadrúgást. A belőtt labdát Šafranko csúsztatta mesterien a kapu felé, a labda pedig a bal kapufáról pattant a gólvonal mögé – 1:0. A gólt követően szinte „felrobbant” a stadion, igazi eufórikus hangulat uralkodott, mindenki állva tapsolt, és a hangszálaival sem spórolt senki. A szurkolók hosszú perceken keresztül éltették a csapatot. Öt év után ismét legyőztük hazai pályán a Slovant!” – írtuk az aznapi meccsbeszámolóban.

Link: FC DAC 1904 – ŠK Slovan Bratislava (1:0). Tekintse meg a mérkőzést hivatalos YouTube csatornánkon felvételről!