Újratöltve! Itt tudod visszanézni a DAC-Jablonec (5:3) mérkőzést

Publikálva: 2020, október 9 - 15:52
Egyetlen hétvége se foci nélkül! Az októberi válogatott szünetben felelevenítjük a Jablonec elleni El-mérkőzésünket, amelyről még évekig beszélni fogunk. Éld át újra ma 18:00 órától!

A klub eddigi történetének egyik legemlékezetesebb találkozója. Eszméletlen mérkőzésen, óriási küzdelemben múltuk felül a cseh Jablonec csapatát, amely hiába vezetett kétszer és volt mindössze hat percre a továbbjutástól, a meccs végén mégis nekünk gyúltak a görögtüzek és a tűzijáték. A DAC történelme során először jutott be Európa-liga harmadik selejtezőkörébe! Az egyetlen negatívum, hogy a koronavírus miatt üres lelátók előtt játszottunk, ám az ország legjobb szurkolótábora ezúttal is felejthetetlenné tette az éjszakát – a stadion mellől hajtotta győzelembe a csapatot.

Link: DAC 1904 – FK Jablonec (5:3). Nézze vissza a mérkőzést premierként ma 18:00 órától hivatalos YouTube csatornákon, vagy tekintse meg felvételről, amelyet ugyanott megtalál röviddel a vetítés után! A vetítés szintén premierben a DAC Facebook profilján is elérhető lesz, ugyanúgy 18:00-tól.

A mérkőzés adatai:

DAC 1904 - FK Jablonec 5:3 (3:3, 1:1)
Európa-liga, 2. selejtezőkör, 2020.09.17.
Játékvezetők: Marco Di Bello - Alberto Tegoni, Salvatore Longo (ITA), néző
Gólszerzők: 6. Divković, 65. Divković, 85. Nicolaescu, 96. Nicolaescu, 114. Davis - 25. Zelený, 57. Schranz, 71. Schranz (11 m)
Sárga lap: 62. Fábry, 70. Kružliak, 83. Kalmár, 83. Divković, 87. Ramirez, ill. 67. Podaný, 75. Zelený, 105. Jovović
DAC: Jedlička - Blackman, Müller, Kružliak, Davis - Fábry (78. Nicolaescu), Schäfer, Balić (106. Bednár) - Kalmár (120. Njie) - Divković (113. Beskorovainyi), Ramirez. Edző: Bernd Storck.
Jablonec: Hanuš - Holík, Martinec, Kubista, Podaný - Ladra (86. Jovović), Hübschman, Považanec (98. Pilař), Zelený (110. Pleštil) - Schranz - Čvančara (79. Doležal). Edző: Petr Rada.