Újratöltve! Itt tudod visszanézni a DAC-Bayern (0:2) mérkőzést

Publikálva: 2020, április 24 - 14:39
Az évszázad mérkőzése, mindenkori nézőcsúccsal. A bajor óriás dunaszerdahelyi vendégjátékát ma 18:00 órától vetítjük!

Az Újratöltve sorozatunkban elérkeztünk a DAC történelmének legemlékezetesebb találkozójához a legrangosabb ellenféllel. Idézzük fel azt az időszakot, amikor a sárga-kékek egyenrangú ellenfelei voltak a nagy Bayernnek is!

A müncheni odavágón a bajor óriás 3:1-re nyert, de a biztató játék alapján a lelkes szurkolók bíztak abban, hogy kiverhetjük a szuperfavoritot. Sajnos, a mindekori dunaszerdahelyi csúcsnak számító 15 572 néző előtt rendezett visszavágón nem így alakultak a dolgok...

Csapatkapitányunk, Dušan Liba már a 2. percben megsérült, röviddel később Šoltést felvágták a tizenhatoson belül, de az északír bíró sípja néma maradt. Az 5. percben viszont Donelly büntetőt ítélt a bajorok javára, amit Olaf Thon értékesített. Az első fél óra végén Thon szabadrúgásból is betalált, majd Szabant szigorúan kiállították, amivel gyakorlatilag eldőlt a találkozó.

A mérkőzésről csupán egy 44 perces összefoglaló áll rendelkezésünkre, ezt vetítjük. Kommentál a legendás Karol Polák.

Link: TJ DAC – Bayern München (0:2). Nézze vissza a mérkőzést premierként ma 18:00 órától hivatalos YouTube csatornákon, vagy tekintse meg felvételről, amelyet ugyanott megtalál röviddel a vetítés után!