Újra nyertek odahaza a kézis lányok

Publikálva: 2018, november 11 - 20:46
A dunaszerdahelyi VSK női kézilabdacsapata vasárnap odahaza a simonyiakat fogadta.

A sárga-kékek nem kezdték jól a mérkőzést a városi sportcsarnokban, mert a hatodik percig vesztésre álltak, de ezt követően átvették az irányítást. Juhos és Bugár góljaival négygólos előnyt dolgoztak ki, amely a félidő végéig kitartott (17-13).

A második játékrészben is ez a különbség volt legtöbbször a két csapat között, így nem meglepő, hogy a végén is négy góllal győztek a dunaszerdahelyiek. A vendégeknél Michnová 12 és Obstová 11 gólt lőtt, de ez sem volt elég, mert a sárga-kékek csapatként jobban működtek. A hazaiak legjobb góllövői Juhos Kata volt 9, Bugár Cintia 8 találattal, de Lelkes Lilla 7 gólt lőtt.

Dunaszerdahely-Partizánske 34-30 (17-13)

A negyedik helyen álló csapatunk két hét múlva szombaton a listavezető galgóciak otthonában lép pályára.