Újabb hazai győzelem

Publikálva: 2017, október 8 - 20:07
Második hazai mérkőzésüket is megnyerték a dunaszerdahelyi női kézilabdacsapat tagjai, miután vasárnap kora este legyőzték a nagytapolcsányiakat.

A sárga-kékek a mérkőzés elejétől magabiztosan játszottak, s a találkozó egésze során vezettek, így nem volt kétséges, ki nyeri a meccset. Az első félidő elején a vendégek csak úgy tudták tartani az eredményt, hogy a sorra érkező heteseiket Aneta Schwarzová belőtte, de amikor a kemény dunaszerdahelyi védekezés lehúzta a rolót, világossá vált, hogy fölényes hazai siker fog születni.

Már az első félidő végén is 16:10 volt az eredmény, a második játékrészben a különbség ugyan kétszer is öt gólra csökkent, de ez volt a legkisebb előny, s végül magabiztosan 31:23 nyertek a dunaszerdahelyiek, így két győzelemmel, valamint egy idegenbeli vereséggel (a listavezető Intertől kaptak) állnak eddig az I.ligában. A jövő héten Nagysurányban bizonyíthatnak Prikler Silvia mester lányai.

Dunaszerdahely - ŠKP Topoľčany 31-23 (16-10)