Újabb fölényes győzelmet arattak a kézilabdások odahaza

Publikálva: 2018, október 28 - 20:21
Az elmúlt héten ugyan elveszítették veretlenségüket a dunaszerdahelyi VSK női kézilabdázói az I.ligában, de odahaza továbbra is hibátlanok Prikler Silvia tanítványai.

Így van ez a hatodik fordulót követően is, amikor vasárnap odahaza a táblázat utolsó előtti helyén álló kassaiakat fogadták. A mérkőzés első gólját ugyan a vendégek szerezték, sőt, még 2-1-nél is nálunk volt az előny, de a találkozón utoljára, mert a dunaszerdahelyi támadások sorra gólokat hoztak és már az első játékrész után 20-9 volt az állás.

A lelkes szurkolótábor ezután is eredményesen buzdította a sárga-kékeket, akik a második félidőben sem álltak le a gólgyártással, amibe kilenc dunaszerdahelyi játékos is bekapcsolódott. Juhos Kata 8 találatot jegyzett, míg Németh Brunczvik Nikolett 6 gólt lőtt. A lányok tehát behúzták a kötelező győzelmet odahaza, s így tíz ponttal továbbra is másodikak a galgóciak mögött.

Jövő héten viszont nehéz ellenfél vár a Prikler-csapatra, mert a tabella harmadik helyén álló stompfaiaknál vendégszerepelnek.

Dunaszerdahely-Kassa 36-20 (20-8)