
A Légy természetes! - énerősítő élmény-pedagógiai projekt megálmodója Nánási Andrea, a szentendrei partneriskola pszichológusa, aki a nyitóértekezleten a természetművészet, a nevelés és a pszichológia kapcsolatrendszerét vázolta egy prezentáció keretén belül. A projekt koordinátora a szentendrei iskola, a dunaszerdahelyi magán szakközépiskola és a németországi CEREDU intézmény partnerként csatlakozik hozzá, a pályázat menedzsmentjét Énekes Rita, Vida Aranka és Daniel Barth biztosítják.
A pályázat célja, hogy a diákok élményszerűen éljék meg a környezetvédelem fontosságát, annak lényegét különféle természet-művészeti foglalkozásokon belül ismerjék fel. A kiválasztott diákcsoport bemeneti mérések után workshopokon vesz részt Szentendrén, Dunaszerdahelyen és Németországban.
ökológiai nevelés - kölcsönös tisztelet - csapatépítés - élményszerű foglalkozások
Vízkeleti László, igazgatóhelyettes
Ezt már olvasta?
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
Hivatástudat, alázat, tehetség: Banyák Jenifer sikersztorija
Vannak pillanatok, amikor egyetlen megérzés képes...
