U19: DAC - Rózsahegy 2:0 (1:0)

Publikálva: 2019, március 25 - 16:57
Kelemen és Magyarics találataival nyert a tartalékosan kiálló DAC U19. Az első tavaszi győzelem egyben a kilencedik veretlen bajnoki sorozatban!

FC DAC 1904 - MFK Ružomberok 2:0 (1:0)

2019.03.22., péntek, 15.00

Gólszerzők: 6. Kelemen, 90.+ Magyarics

Játékvezető: Parilák - 80 néző

DAC U19: Bénes - Magyar, Leginus, Piliar, Bari - Dibúz (57. Richnavský), Veselovský, Gembický (65. Farkas) - Doktorík, Kelemen (84. Magyarics), Holík

Edzői értékelés

Szijjártó László: „Egy viszonylag jó iramú, izgalmas ifjúsági mérkőzést láthattunk, amelyen érzésem szerint megérdemelten tartottuk itthon a pontokat. A találkozó előtt akadtak gondjaink a védelem tengelyében, de a fiúk sikeresen megoldották a feladatokat. Aktívan kezdtünk, Kelemen révén már a 6. percben egy tetszetős támadás után vezetést szereztünk. További helyzeteinket sajnos nem sikerült gólra váltanunk, és a következő percekben az ellenfél okozott kellemetlen pillanatokat a kapunk előtt. Az utolsó utáni percekben Magyarics találata beállította a végeredményt. Gratulálok a fiúknak, akik a hét folyamán többen az A csapatban is bemutatkoztak egy mérkőzés erejéig.”

A hétvégén ifjúsági csapataink is a pozsonyi Slovannal küzdenek meg a bajnoki pontokért. Az U19 szombaton 11:00 órától a listavezető égszínkékek otthonában vendégszerepel.