Tomislav Maric az edzőmeccsről

Publikálva: 2016, február 10 - 14:14
Tomislav Maric vezetőedző értékeli a tegnapi DAC-Shkëndija (3:2) felkészülési mérkőzést.

„Főleg az első hatvanöt percben látottakkal vagyok nagyon elégedett. Úgy gondolom, kiválóan játszottunk, nagyon fegyelmezettek voltunk, sok labdát szereztünk, több gólhelyzetet is kidolgoztunk.

Egy nagyon jó ellenfél ellen megérdemelten szereztünk kettő-nullás vezetést, sőt még további gólokat is lőhettünk volna. A hatvanötödik perc után a srácok már észrevehetően elfáradtak, kicsit fellazult a csapat fegyelmezettsége, de mindent egybevetve nagyon elégedett vagyok az előkészületi mérkőzésen látottakkal. Van még két és fél hetünk az első bajnoki összecsapásig, addig természetesen még dolgoznunk kell az állóképességünkön. Tomáš Huk nagyon jól végezte a dolgát, Marinnal (Ljubicic) jól zárták le a középpálya réseit, megpróbálták nyomás alá helyezni az ellenfél belső középpályásait. Marko Zivkovic, és egészében a csapat teljesítményével is nagyon elégedett vagyok.”