Back to top

Tizenöt csapat készítette az ételeket, amelyeket knédlivel kellett tálalni

Publikálva: 2026, június 26 - 17:04

A Sikabonyi Gálffy Ignác Közösségi Ház udvara egy hagyományos eseménynek, a szabadtűzön készült ételek és házi sütemények versenyének adott otthont. A Sikabony Polgári Társulás hagyományos ízeket, jó hangulatot és közösségi élményeket kínáló rendezvényén ezúttal 15 csapat készített finomabbnál finomabb ételeket, amelyek megkóstolására a zsűri mellett a nagyközönségnek is lehetősége nyílt. Megkötés volt, hogy a csapatoknak knédlivel kellett tálalniuk az ételeket. Az eseményt első alkalommal színesítette a Kedvenc sütim elnevezésű rajzverseny.

Cookies