A rendezvény elején Hájos Zoltán polgármester üdvözölte a résztvevőket és hangsúlyozta a gazdasági lehetőségek kiaknázásanak fontosságát a fejlődés szempontjából Felvidéken. A folytatásban Rajkovics Péter mutatta be a szervező polgári társulás működését, s a Libertate által működtetett három portál tevékenységét, majd kitért arra az előadássorozatra, amely során a felvidéki régiók sajátosságait vizsgálták.
Matus Tibor a márkajegy felhasználásának lehetőségeit vázolta, ezt követően Bóna Zoltán borász a Bátorkeszi borászatok együttműködéséig vezető út részleteit vázolta érdekes előadásában. Hangsúlyozta, a közös fellépés milyen új lehetőségeket teremt a termékeik értékesítésében is. A záróelőadásban Lelkes Gábor az aktuális pályázati lehetőségeket mutatta be az érdeklődőknek, majd személyes beszélgetésekkel végződött a szakmai fórum.
Ezt már olvasta?
Évértékelőt tartottak a sikabonyi önkéntes tűzoltók
A Sikabonyi Önkéntes Tűzoltószervezet 2025-ös évértékelő...
Megyei közgyűlés: Létrejön a Holisztikus Egészség Intézete és az ifjúsági parlament, a megye folytatja a kulcsfontosságú területek fejlesztését
A Nagyszombat Megyei Önkormányzat (TTSK) képviselői...