Publikálva: 2023, március 29 - 12:11

A rövid bohókás színdarab után Molnár Máté a DÖK elnöke és Pongrácz Amina a DÖK alelnöke köszöntötte a tanárokat, majd Fialka Tamás gondolatai következtek.
A színes programból nem hiányzott a nóta, az ének, a néptánc, a vége pedig egy nagyon szép közös ének volt, melyben az iskola valamennyi osztálya képviseltette magát egy-egy diák jelenlétében.
Facebook / Neratovicei téri Magán Szakközépiskola
Ezt már olvasta?
Hivatástudat, alázat, tehetség: Banyák Jenifer sikersztorija
Vannak pillanatok, amikor egyetlen megérzés képes...
Holokauszt-emlékút: történelmi emlékhelyeken jártak a dunaszerdahelyi diákok
A dunaszerdahelyi Közös Igazgatású Szakközépiskola, Szabó...
