Szoros győzelem a sikercsapat ellen

Publikálva: 2019, október 26 - 20:08
Nagy rangadó várt a dunaszerdahelyi HC DAC női kézilabdázóira, akik a MOL liga 8.fordulójában a szlovák rekordbajnok Iuventa Michalovcét fogadták.

A nagymihályiak ellen a dunaszerdahelyi lányok remekül játszottak az első félidőben és az első félidő második felében kilenc gól lőttek, miközben az ellenfelük csak három találatig jutott, így a félidőban 16-10 volt az állás.

A vendégek ennek ellenére nem adták fel a 45.percben már csak egy volt a hazaiak előnye, majd négy perccel a vége előtt már ki is egyenlítettek a Iuventa játékosai, de a hajrát ezúttal jól bírták a dunaszerdahelyiek és 26-24-re nyerni tudtak.

A csapatunk legjobb góllövője a 10 találatig jutó Bízik Boglárka volt, Rajnohová Monika 5 gólt szerzett.

HC DAC Dunaszerdahely - Iuventa Michalovce 26-24 (16-10)

A lányok jövő héten a Hodonín vendégeként szerepelnek.