Publikálva: 2019, február 19 - 10:50

Január közepén Nagyszombatban, a matematikai olimpiász kerületi fordulóján a 30 résztvevő közül 29 gimnáziumi tanuló mellett egyedüli szakközépiskolásként megszerezte a kimagasló második helyet. A maximálisan elérhető 24 pontból 23 pontot gyűjtött. A következő dobogós eredményt a XLIII. Felvidéki Magyar Matematikaverseny hozta számára, ahol ismét az előkelő második helyen végzett.
Ezzekkel az eredményekkel újfent bizonyította tehetségét, tudását, kitartását és rátermettségét. Csak így tovább, Máté!
Tamási Éva, az iskola tanára
Ezt már olvasta?
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...
Városunk vezetése köszöntötte a kiemelkedő eredményt elért diákokat
Június 22-én, hétfő kora délután Dunaszerdahely város...