Publikálva: 2019, március 10 - 13:01

A "vámbérys" lányok magabiztosan nyertek Dunaszerdahely középiskolái ellen, csak a somorjaiak tudták megállítani őket. Így a második helyet sikerült elérniük, és ezüstérmekkel térhettek haza. Felkészítő tanárok: Pintér Judit, Straka Mária.
Ezt már olvasta?
Görögországban mérettették meg magukat a TopRunDS úszói
Az OCEANMAN Greece kihívásra érkezett a múlt hétvégén...
