
Hogy álltok a szervezéssel?
A fesztivált lényegében teljesen előkészítettük, mind a program, mind pedig az infrastrukturális oldaláról.
Hogy döntöttetek? Megtartjátok a 2020-as Rockfesztet?
Sajnos, ez elsősorban nem rajtunk múlik. Természetesen amellett vagyunk, hogy megtarthassuk, de további forgatókönyvekkel is készültünk.
Milyen korlátozásokat kívántok bevezetni?
Mindig arra törekszünk, hogy összhangban működjünk az állami szervekkel. Ezért egyelőre nem tudjuk, szükséges-e rendkívüli korlátozásokat bevezetni, de ha lesznek olyan rendelkezések, amelyeket az állam előír, azokat természetesen be fogjuk tartani.
Az eredeti időpontban tartanátok a fesztivált, netán valamilyen pótmegoldást választotok?
Ahogy már említettem, vannak bizonyos alternatívák, amik szerint cselekedni fogunk, ha szükséges, de nem szeretünk ígérgetni. Úgyhogy kivárunk és dolgozunk tovább. Számunkra természetesen legfontosabb a látogatóink biztonsága, ezt tartjuk szem előtt.
-rovin-
Ezt már olvasta?

A filmezés történetekről szól, de közben magam is megtalálom, hiszen én ezt élvezem
Különleges vendég érkezett a múlt héten Dunaszerdahelyre....

Költészet napi versfal-avató a Nosztalgia pubban
Költészet napi versfalat avattak a dunaszerdahelyi...