Publikálva: 2019, április 12 - 13:04

Dávid atya a nagyböjti idő fontosságára hívta fel a diákok figyelmét, értelmezte a böjtölés lényegét, majd a Nagyhét eseményeit taglalta.
Fontos a diákok életében, hogy találkozzanak Isten igéjével, nemcsak az iskolában, hanem az Isten házában is. Bízunk abban, hogy ez a lelki felkészülés segített mindannyiunknak húsvéti ünneplésünkben, és a feltámadás örömének terjesztésében.
Áldott húsvétot kívánunk mindenkinek!
Klőr Levente
Ezt már olvasta?
Kiemelkedő oktatási élmény az eTwinninggel
Húsz éves lett a múlt évben az eTwinning Program, mely...
Milyen lesz a jövő óvodája, iskolája? A Katedra XXXIII. évfolyama vízióalkotással zárul
A Katedra folyóirat legutóbbi lapszámában a jövő oktatási...
