Remekeltek a fiatal kézilabdás lányok

Publikálva: 2019, október 29 - 17:45
Ma délután a HC DAC Dunaszerdahely két utánpótláscsapata is megküzdött a pontokért a városi sportcsarnokban.

Az U12-es "A" csapat az ŠK Trnava Modranka fiataljait fogadta, s a mérkőzés elejétől nem adott esélyt az ellenfelének. Mindent elmond a 18-2-es félidei eredmény, amely után a második húsz percben is csak két gólt kaptak a lányok az ellenfelüktől, s Brunczvik Tünde csapata végül 43-4 arányban győzött. A sárga-kékek legjobb góllövője kilenc góllal Gányi Orsolya lett, de Perleczky Fruzsina is 7 találatig jutott és kiválóan játszott az egész csapat.

A másik találkozón a hazai  U14 "A" csapat játszott a Modranka korosztályos együttesével, s itt csak a gólarány volt a kérdés, az első játékrész 25-4-es eredménnyel zárult, majd 49-10-nél állt meg a gólgyártás a találkozón, vagyis a két találkozón a dunaszerdahelyi lányok 92 gólt lőttek az ellenfelüknek. Az U14-es csapatban Molnár volt a legjobb góllövő nyolc találatával.