
A szakmai szervezet már évek óta foglalkozik a pénzügyi tudatosság témakörével, idén iskolai előadásokkal kívánták volna ismét felhívni a figyelmet a téma fontosságára, de azt a jelenlegi helyzet nem tette lehetővé, ezért az online világot hívták segítségül. Az első két videó már elérhető a társaság közösségi oldalán, amelyet továbbiak fognak követni.
Az első rész:
Miért fontos a zsebpénz? Egyszerűen csak azért, hogy megtanulja már egy diák is, milyen kihívásokkal néz majd szembe az életében. Megvenni vagy spórolni? A döntési helyzet minden pillanatban ott lesz életünkben.
2. rész - Miért fontos, hogy lássuk a pénzügyeinket és megtakarítsunk
Ezt már olvasta?
Plébániai Karitásznapot tartanak ma a templomtéren
Június 23-án, kedden ismét Plébániai Karitásznapot...
A holokauszt nem csak a zsidó nép tragédiája volt
Június 14-én, vasárnap délelőtt a holokauszt áldozataira...