OŠK Svätý Peter - DAC 0:2 (0:1)

Publikálva: 2016, június 23 - 09:18
Az új idény előtti második felkészülési mérkőzésen a DAC szerdán a IV. liga szentpéteri újoncának otthonában lépett pályára, ahol Polievka és Sabler találataival 2:0 arányban győzött.

A DAC szerdán a szentpéteri OSK meghívásának tett eleget, és a következő szezontól negyedik ligás hazaiak ellen lejátszotta második edzőmérkőzését a nyári felkészülési időszakban.

A remek hangulatban zajló találkozón Polievka és Sabler góljával 2:0 arányban győztünk. Csapatunk színeiben bemutatkozott a 21 éves lett támadó, Valerijs Šabala.

Szombaton, június 26-án a DAC elutazik a belái összpontosításra, útközben 14 órától Spytihněvben megmérkőzik a cseh élvonalbeli FC Fastav Zlín együttesével.

Szentpéter (Svätý Peter), 2016. június 22., 17.30 ó

Gólszerzők: 13. Polievka, 85. Sabler

DAC: Slávik - Zsivkovics, Kwin, Huk, Simon - Černák, Kollár, Horváth, Polievka - Sandal, Kondrlík. II. félidő: Tujvel - Štepanovský, Michalík, Kocsis, Németh Zs. - Huk (64. Šabala), Nagy - Sarr, Ljubicic, Pačinda - Sabler. Edző: Németh Krisztián.