Publikálva: 2020, október 15 - 09:44

Ezért a város vezetősége a diktatúrák áldozatainak emlékművénél 2020. október 23-án, 17 órakor (pénteken) koszorú elhelyezésével és csendes megemlékezéssel rója le kegyeletét.
Az önkormányzat értesíti a lakosságot, aki szeretné, a megfelelő óvintézkedések és közösségi távolságtartás betartásával a nap bármely részében tiszteletét teheti, leróva kegyeletét egy-egy szál virág, mécses vagy koszorú elhelyezésével.
Ezt már olvasta?
Hamarosan lezárul a Szent István tér felújításának első szakasza
Javában zajlanak az aszfaltozási munkálatok a Szent...
A megye támogatja az aktív civil társadalmat: az önkéntesség a megyében erős történeteket és országos sikereket is hoz
Nagyszombat megye többféle módon fejleszti a civil...