Publikálva: 2016, február 3 - 07:30
2016. január 30-án rendezték meg az iskola harmadik farsangi diákbálját, ahol az oktatási intézmény több mint 150 tanulója szórakozott együtt.
A jó hangulatú diákbál megszervezésében és lebonyolításában tanáraik és a szülői szövetség vezetősége segítette a fiatalokat.
A bálon készült felvételek valóban a kellemes hangulatról árulkodnak.
Ezt már olvasta?
Kiemelkedő oktatási élmény az eTwinninggel
Húsz éves lett a múlt évben az eTwinning Program, mely...
