Publikálva: 2016, február 3 - 07:30
2016. január 30-án rendezték meg az iskola harmadik farsangi diákbálját, ahol az oktatási intézmény több mint 150 tanulója szórakozott együtt.
A jó hangulatú diákbál megszervezésében és lebonyolításában tanáraik és a szülői szövetség vezetősége segítette a fiatalokat.
A bálon készült felvételek valóban a kellemes hangulatról árulkodnak.
Ezt már olvasta?
Hivatástudat, alázat, tehetség: Banyák Jenifer sikersztorija
Vannak pillanatok, amikor egyetlen megérzés képes...
Milyen lesz a jövő óvodája, iskolája? A Katedra XXXIII. évfolyama vízióalkotással zárul
A Katedra folyóirat legutóbbi lapszámában a jövő oktatási...