Publikálva: 2017, május 11 - 20:00
Az országos döntőben a kerületi győztesek szerepelnek, ezúttal hét város csapatát látja vendégül városunk. Csütörtökön a csoportmérkőzések zajlottak, míg pénteken kerül sor az osztályozókra. Aki szeretné, holnap, azaz péntek reggel 8:30-tól drukkolhat a lányoknak, illetve 12:40-től zajlik majd a küzdelem az első helyért. A Nagyszombati kerületet, és városunkat a Dunaszerdahelyi Sportgimnázium csapata képviseli.
Ezt már olvasta?
Tizenkét versenyző, 10 érem és egy hatalmas csapatsiker!
Kiemelkedő eredményt ért el a dunaszerdahelyi Gaál...
Európa- és világbajnoki érmeket szereztek az IPPON Karate Klub versenyzői
Elképesztően sikeres hétvégét zárt a dunaszerdahelyi...