
A közösség közös imádságban szeretne hálát adni mindazért a szolgálatért, szeretetért és lelkipásztori gondoskodásért, amelyet Mons. Szakál László atya az évtizedek során a hívek javára végzett. Az alkalom nemcsak személyes jubileum, hanem közösségi ünnep is: lehetőség arra, hogy a hívek jelenlétükkel és imáikkal fejezzék ki köszönetüket lelkipásztoruk iránt.
Az ünnepi szentmisét követően szeretetvendégségre kerül sor a Stephaneumban, ahová ugyancsak szeretettel várnak mindenkit.
A közösség mindenkit nagy szeretettel hív és vár erre a szép hálaadó alkalomra, hogy minél többen együtt ünnepelhessék Szakál László atyát életének és papi szolgálatának jeles évfordulóin.
(nagy)
Ezt már olvasta?
Közösségépítő háttéremberek elismerése – Hatodik alkalommal kerül kiírásra a Pogány Erzsébet-díj
A Szövetség a Közös Célokért társulás 2021-ben hozta...
