Publikálva: 2024, augusztus 14 - 07:55

Akár 38 fokig is felkúszhat a hőmérő higanyszála szerdán - jelentette be a meteorológiai szolgálat, emiatt 13.00 és 18.00 óra közt a legmagasabb, harmadfokú hőriasztás lesz érvényben járásunkban.
Az előrejelzés szerint csütörtökre kissé enyhül a felmelegedés, „csupán“ 35-36 fokos nappali maximum várható.
Aki csak teheti, óvja magát a szerda délutáni napsütéstől, mert ez már az egészségre káros lehet, kiszáradást, vagy napszúrást is okozhat.
SHMÚ, -rovin-
Ezt már olvasta?
Ünnepi szentmisére várják a híveket Szakál László atya jubileuma alkalmából
Ma délután hálaadó ünnepre várják a híveket: 2026. június...
Babaköszöntőn üdvözölték városunk legkisebb lakóit
A tavalyi év második felében, júliustól decemberig...