Publikálva: 2024, augusztus 14 - 07:55

Akár 38 fokig is felkúszhat a hőmérő higanyszála szerdán - jelentette be a meteorológiai szolgálat, emiatt 13.00 és 18.00 óra közt a legmagasabb, harmadfokú hőriasztás lesz érvényben járásunkban.
Az előrejelzés szerint csütörtökre kissé enyhül a felmelegedés, „csupán“ 35-36 fokos nappali maximum várható.
Aki csak teheti, óvja magát a szerda délutáni napsütéstől, mert ez már az egészségre káros lehet, kiszáradást, vagy napszúrást is okozhat.
SHMÚ, -rovin-
Ezt már olvasta?
A holokauszt nem csak a zsidó nép tragédiája volt
Június 14-én, vasárnap délelőtt a holokauszt áldozataira...
Dr. Hájos Zoltán lesz a Magyar Szövetség polgármesterjelöltje
Dr. Hájos Zoltán, városunk polgármestere közösségi...