Publikálva: 2016, október 21 - 08:41
Wiedermann Réka Mária és Barczi Noémi Miskolcon egy nemzetközi alkotótáborban jártak, ahol 5 nap alatt képzőművészeti foglalkozásokon vehettek részt. Emellett megismerkedtek Miskolc nevezetességeivel is. A lányok a díjat a „Magyar vagyok... határtalanul” elnevezésű nemzetközi rajzversenybe beküldött alkotásaikkal nyerték.
-kzai-
Ezt már olvasta?
Sikeres családi szombat a Vámbéry Ármin Alapiskolában
Idén június 6-án, szombaton immár 25. alkalommal került...
Hivatástudat, alázat, tehetség: Banyák Jenifer sikersztorija
Vannak pillanatok, amikor egyetlen megérzés képes...