Publikálva: 2022, október 26 - 17:53

„Ezúttal a Szent János negyedben és a Szent II. János Pál pápa útnál ültettünk ki gömbkőrist, nyírfát, gömbszivarfát és gömbjuhart” – fogalmazott Karaffa Attila alpolgármester, a program egyik koordinátora.
„Az öntözés után, mindegyik fát kikarózzuk és mivel nem mindenhol volt jó minőségű föld, ezért külön vittünk még oda virágföldet, földkeveréket is. Szeretném megköszönni Harmanovsky Viktor főkertésznek és munkatársainak, hogy mindig számíthattam rájuk” – tette hozzá Karaffa Attila, aki egyben megköszönte minden lakosnak is a segítséget, aki bekapcsolódott a programukba.
(na)
fotó: Nagy Gyula
Ezt már olvasta?
Hamarosan lezárul a Szent István tér felújításának első szakasza
Javában zajlanak az aszfaltozási munkálatok a Szent...
A holokauszt nem csak a zsidó nép tragédiája volt
Június 14-én, vasárnap délelőtt a holokauszt áldozataira...
