Publikálva: 2022, augusztus 11 - 07:07

Bugár György karitászvezető, városi képviselő szerint az adományosztás célja az volt,
hogy a leginkább szükséget szenvedő, többgyermekes dunaszerdahelyi családokat a jelenlegi nehéz gazdasági helyzetben megsegítsék.
Mint elmondta, az élelmiszeradományok osztása is folyamatos, többnyire tartós és alapvető élelmiszereket adnak az arra rászorulóknak.
(na)
Ezt már olvasta?
Babaköszöntőn üdvözölték városunk legkisebb lakóit
A tavalyi év második felében, júliustól decemberig...
Hamarosan lezárul a Szent István tér felújításának első szakasza
Javában zajlanak az aszfaltozási munkálatok a Szent...
