Publikálva: 2022, augusztus 11 - 07:07

Bugár György karitászvezető, városi képviselő szerint az adományosztás célja az volt,
hogy a leginkább szükséget szenvedő, többgyermekes dunaszerdahelyi családokat a jelenlegi nehéz gazdasági helyzetben megsegítsék.
Mint elmondta, az élelmiszeradományok osztása is folyamatos, többnyire tartós és alapvető élelmiszereket adnak az arra rászorulóknak.
(na)
Ezt már olvasta?
A holokauszt nem csak a zsidó nép tragédiája volt
Június 14-én, vasárnap délelőtt a holokauszt áldozataira...

