Publikálva: 2022, augusztus 11 - 07:07

Bugár György karitászvezető, városi képviselő szerint az adományosztás célja az volt,
hogy a leginkább szükséget szenvedő, többgyermekes dunaszerdahelyi családokat a jelenlegi nehéz gazdasági helyzetben megsegítsék.
Mint elmondta, az élelmiszeradományok osztása is folyamatos, többnyire tartós és alapvető élelmiszereket adnak az arra rászorulóknak.
(na)
Ezt már olvasta?
Zöld stratégiákról tartanak szakmai workshopot Dunaszerdahelyen
Június 24-én, szerdán 10.00 órától szakmai információs...

