Publikálva: 2016, augusztus 16 - 08:55
A szombati hűvös, szeles idő után vasárnap gyönyörű napsütésre ébredtünk. Lett is eredménye a termálfürdőben, hatalmas tömeg választotta pihenésként a hét utolsó napján a strandot. A szép idő lehetővé tette a hajómodellek bemutatását, az alig fodrozódó tavon látványos köröket futottak a szebbnél szebb hajók. Sikerült megörökíteni egy ritka pillanatot is, az egyik hajó megépítése óta először került nyílt vízre. Hogy ne csak a szemnek, hanem a fülnek is csemegével szolgáljanak, Szeredy Krisztina és Proksa Zoltán szórakoztatták a látogatókat.
További felvételek Képgalériánkban.
Ezt már olvasta?
Forró kánikula után viharos enyhülés Dunaszerdahelyen
A hétvégén berobban az igazi, fullasztó nyári hőség...
Empátia nélkül nem lehet a nővéri hivatást végezni – Kulcsár Rozáliával beszélgettünk
Nemrég rangos elismerésben, az egészségügyi nővéreknek...