Publikálva: 2021, október 20 - 18:22

Az iskolások mintegy öt százaléka online tanul, egy százalékukat pedig osztott módon, telefonos konzultáció vagy feladatlapok és személyes konzultáció útján oktatják
– mondta az miniszter, és hozzátette, az iskolák 87 százalékától kaptak erre vonatkozó adatokat.
A pedagógusok béremeléséről szóló tárgyalásokról egyelőre nem tájékoztatott a miniszter.
„Még tárgyalunk, a napokban egyeztettem a miniszterelnökkel, és egy újabb tárgyalás is esedékes”
– fogalmazott Gröhling.
ma7 / tasr
Ezt már olvasta?
Dr. Hájos Zoltán lesz a Magyar Szövetség polgármesterjelöltje
Dr. Hájos Zoltán, városunk polgármestere közösségi...
Plébániai Karitásznapot tartanak ma a templomtéren
Június 23-án, kedden ismét Plébániai Karitásznapot...