Publikálva: 2021, október 15 - 06:59

A fehér bot világnapján a látássérültekre hívják fel a figyelmet világszerte. Ebbe a rendezvénybe kapcsolódtak be a Neratovicei téri Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola diákjai is, akik a Vakok és Gyengénlátók helyi szervezetével és a rendőrséggel együttműködve figyelmezették a sofőröket a közlekedésben részt vevő látássérült embertársainkra.
(vl)
Ezt már olvasta?
Kiemelkedő oktatási élmény az eTwinninggel
Húsz éves lett a múlt évben az eTwinning Program, mely...
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...
