Publikálva: 2021, október 15 - 06:59

A fehér bot világnapján a látássérültekre hívják fel a figyelmet világszerte. Ebbe a rendezvénybe kapcsolódtak be a Neratovicei téri Magyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola diákjai is, akik a Vakok és Gyengénlátók helyi szervezetével és a rendőrséggel együttműködve figyelmezették a sofőröket a közlekedésben részt vevő látássérült embertársainkra.
(vl)
Ezt már olvasta?
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...
Városunk vezetése köszöntötte a kiemelkedő eredményt elért diákokat
Június 22-én, hétfő kora délután Dunaszerdahely város...
