
A július 13-án megkezdett munkálatokra 120 napja van a kivitelezőnek, azonban várhatóan augusztus végéig, de legkésőbb szeptember második hetéig befejeződnek a munkálatok, jelezte Valkai Anett igazgató.
A jelenlegi, első szakaszban 131 ezer euróból készül el a M. R. Štefánik utca felöli műfüves, multifunkciós sportpálya, amely kézilabda, foci és röplapda játékok játszására is alkalmas lesz.
Körülötte kialakítanak egy modern, 166 m hosszú futópályát, amely egyenes szakaszának egyik végére egy távolugrásra alkalmaz kis atlétikai pályát is elkészítenek.
A sportpálya, illetve a futópálya városunk lakosai számára is elérhető lesz.
2022 januárjában zajlik majd a közbeszereztetése a második szakasznak, annak a keretében a másik pályát újítanák majd fel – ott egy modern kosárlabdapálya kerül majd kialakításra. Nagyszombat megye a két beruházásra összesen 250 ezer eurót különített el.
(na)
Ezt már olvasta?

Dunaszerdahely is ott volt az Őszi Beregszászon
Szeptember 25–28. között rendezték meg Beregszászban az...

Az aradi vértanúk példája adjon nekünk erőt
Október 6-án, hétfő este az 1848–49-es magyar forradalom...