
Ülj kerékpárra és mentsd meg a világot! – szól az idei szlogen. 2020-ban pedig újra várják a csapatok, egyének jelentkezését városunkból is, hiszen az előző évekhez hasonlóan Dunaszerdahely városa is újfent bekapcsolódott a versenybe.
A versenyen egyébiránt Szlovákia minden polgára indulhat, aki 2020. szeptember 7-ig még regisztrál a www.dopracenabicykli.eu honlapon.
A besztercebányai Polgári kezdeményezés a kerékpározásért szervezet koordinálásában zajló bicajkampány nem titkolt célja, hogy támogassa a kerékpáros közlekedést városainkban, és ösztönözze a helyi önkormányzatokat, hogy ők is támogassák, valamint alakítsanak ki megfelelő feltételeket ennek a környezetkímélő, és gazdaságos közlekedésfajtának.
Nemkülönben cél motiválttá tenni a munkáltatókat is, hogy teremtsenek a kerékpárral munkába érkező alkalmazottaknak megfelelő feltételeket erre.
Regisztrálni, valamint a bővebb információhoz jutni a kampány honlapján tudnak – akár magyarul is!
(na)
Ezt már olvasta?
Két helyszínen szünetel az áramszolgáltatás június 18-19-én
A Nyugat-szlovákiai Áramszolgáltató tájékoztatása szerint...
Júliustól emelkedik az ápolási pénzbeli támogatás összege és a személyi asszisztencia óradíja is
Július 1-jétől emelkedik az ápolási pénzbeli támogatás...
