Publikálva: 2020, május 8 - 14:22

Karaffa Attila, Dunaszerdahely alpolgármestere a város és önmaga nevében helyezte el az emlékezés virágait a II. világháborúban elesettek emlékművénél.
Ebben a különleges helyzetben tömegrendezvények szervezésére még nincs lehetőség, ezért ebben a csendes formában emlékezett városunk a hősökre és az áldozatokra, abban a reményben, hogy az emberiség tanult a múlt szörnyűségeiből, a történelem nem ismétli meg magát.
Tekintettel a járványügyi helyzetre, több társadalmi szervezet is hasonló formában rótta le tiszteletét.
Szöveg és kép: Rózsár Vince
Ezt már olvasta?
A segítő szeretet erejéről szólt az idei dunaszerdahelyi Karitász nap
A szeretetszolgálat, az odafigyelés és az egymás iránti...
Hálaadó szentmisével köszöntötték a hetvenéves Szakál László esperest
Ünnepi hálaadó szentmisén köszöntötték Mons. Szakál...
