
A kétnapos rendezvény első napján retródiszkó várta a szórakozni vágyókat – aznap több mint száz sikabonyi tombolt a régi slágerekre, felidézve az 1960-as, 70-es és 80-as évek hangulatát.
Másnap délután kezdődött a program: koncertek, beerpong, finom ételek és töménytelen mennyiségű ízletes sör várta azt a többszáz vendéget, amely az eseményen megfordult. A roppanós kolbász, a lacipecsenye, a kemencében sűlt pecsenye mellé jutott még a gulyásból is, de a legfontosabb mégis az volt, hogy a teljes közösség képviseltette magát: együtt szórakozott fiatal és idősebb is a nyárutó valóban legnagyszerűbb sikabonyi rendezvényén. Le a kalappal a szervezők előtt!
Ezt már olvasta?
Ünnepi szentmisére várják a híveket Szakál László atya jubileuma alkalmából
Ma délután hálaadó ünnepre várják a híveket: 2026. június...
Zöld stratégiákról tartanak szakmai workshopot Dunaszerdahelyen
Június 24-én, szerdán 10.00 órától szakmai információs...
