Publikálva: 2019, március 10 - 13:01

A "vámbérys" lányok magabiztosan nyertek Dunaszerdahely középiskolái ellen, csak a somorjaiak tudták megállítani őket. Így a második helyet sikerült elérniük, és ezüstérmekkel térhettek haza. Felkészítő tanárok: Pintér Judit, Straka Mária.
Ezt már olvasta?
Tizenkét versenyző, 10 érem és egy hatalmas csapatsiker!
Kiemelkedő eredményt ért el a dunaszerdahelyi Gaál...
