Publikálva: 2018, szeptember 5 - 19:29
Az egyhetes jutalomkirándulás alatt részt vettek a Göcseji Dombérozó rendezvényein, mint pl. aratóversenyen, pajtaszínházas előadáson és néptánc bemutatón, jártak a Kápolnapusztai Bivalyrezervátumban és a Kányavári-szigeten, megtekintették a vadászati kiállítást Keszthelyen, kézműveskedtek a Göcseji Falumúzeumban, pancsoltak a Balatonban és a Zalaegerszegi Élmény-és Csúszdaparkban. Lányaink kerékpárral felfedezték a megyeszékhely nevezetességeit, igazi kézilabdázókhoz méltóan megnyerték a tábor lakóinak szervezett sportolimpiát, új barátságokat kötöttek és felejthetetlen élményekkel tértek haza.
Ezt már olvasta?
Milyen lesz a jövő óvodája, iskolája? A Katedra XXXIII. évfolyama vízióalkotással zárul
A Katedra folyóirat legutóbbi lapszámában a jövő oktatási...
Nagyszombat megye saját költségvetéséből bővíti a középiskolai férőhelyek számát Dunaszerdahelyen
Sajtótájékoztatót tartott június 17-én a Vámbéry Ármin...