Idén január 8-án ugyanis kezdetét vette a poliklinikát és a korházi részt átkötő folyosó rekonstrukciója. A munkálatok befejezéséig (idén májusa) kérik a kórházba látogatókat, hogy használják a kórház területén lévő többi bejáratot: az OAIM (Aneszteziológiai és Intenzív terápiás osztály) és JIS (Központi Intenzív osztály) felől, mivel ez a folyosó nem lesz átjárható.
A kórház vezetősége kéri minden résztvevő együttműködését és megértését a munkálatok során, igyekeznek mindent megtenni azért, hogy a folyosó minél hamarabb átjárható legyen, de az átalakítás jelentősége megköveteli a nagyobb odafigyelést és türelmet.
Ezt már olvasta?
Hőség jön: a hét második felében és a jövő hét elején is kánikulára készülhet Dunaszerdahely
A hét eleji forró idő után a következő napokban sem...
Tervezett áramszünet Dunaszerdahelyen június 25-én és 26-án
A Nyugat-szlovákiai Áramszolgáltató Társaság ...