Publikálva: 2017, december 8 - 12:59
Az iskola ugyanis felkérést kapott, hogy amennyiben lehetséges, küldjenek diákjaik munkáiból néhányat, hogy azok karácsony előtt barátságosabbá, meghittebbé varázsolják a helyet az ott dolgozók, illetve a betegek számára. A felkérésnek örömmel tettek eleget, ami pedig még nagyobb öröm számukra, hogy a visszajelzés pozitív, sokan dicsérik a kezdeményezést.
Ezt már olvasta?
Zöld stratégiákról tartanak szakmai workshopot Dunaszerdahelyen
Június 24-én, szerdán 10.00 órától szakmai információs...
A segítő szeretet erejéről szólt az idei dunaszerdahelyi Karitász nap
A szeretetszolgálat, az odafigyelés és az egymás iránti...