Nem sikerült a bravúr a lányoknak

Publikálva: 2018, április 21 - 08:33
Már pénteken lejátszották a női kézilabda I.liga 18. fordulójának első mérkőzését, amelyen a dunaszerdahelyiek Simony (Partizánske) otthonába látogattak.

A listavezető hazai csapat fej-fej mellett küzd a bajnoki tabellán a fővárosi Interrel, de a mérkőzés elején a sárga-kékek meg tudták lepni a bajnokesélyest, mert az ötödik perc kezdetén már 0:3 volt az állás Bugár és Matus találatainak köszönhetően. Ezt követően azonban hat gólt lőttek sorozatban a simonyiak és magabiztos előnyt dolgoztak ki, amely a félidőre már hét gólra növekedett (18-11). Tegyük hozzá, a dunaszerdahelyiek gólvágóját, Bugár Cintiát a 6.percben a mérkőzés végéig kiállították.

A második játékrészben maradt a hazai fölény, a simonyiak a vége felé tovább tudták növelni az előnyüket, így végül 12 gól volt a különbség. A dunaszerdahelyiek legjobb góllövője Józan Réka volt 7 találattal, Matus Virág 6 gólt jegyzett.

HK Slávia ZDA Partizánske - Dunaszerdahely 38-26 (18-11)

A dunaszerdahelyiek a jövő héten Naszvad ellen mérkőznek, ismét idegenben.