Publikálva: 2019, augusztus 9 - 13:50

Csütörtökön még zajlottak az utolsó munkálatok, de péntek délelőtt már eltávolították a lezárást jelző táblát, ezzel átadva az oly sokak által napi szinten használt útszakaszt.
Mint a munkálatok vezetőjétől megtudtuk, az eredeti elképzelés szerint sikerült tartaniuk a határidőt, mivel tudták, hogy mind az autóbuszra, illetve a vonatra igyekvők, mind pedig városunkba érkezők elsősorban ezen a szakaszon közlekednek, ezért igyekeztek a lehető legkevesebb gondot okozni az itt közlekedőnek.
Az eredeti útburkolat több helyen volt sérült, ezért teljesen új burkolatot kapott a a megújult utca.
Ezt már olvasta?
A segítő szeretet erejéről szólt az idei dunaszerdahelyi Karitász nap
A szeretetszolgálat, az odafigyelés és az egymás iránti...
Hálaadó szentmisével köszöntötték a hetvenéves Szakál László esperest
Ünnepi hálaadó szentmisén köszöntötték Mons. Szakál...
