Publikálva: 2017, január 12 - 09:29
Viszonylag nagy mennyiségű hó eset az éjjel, s mint megtudtuk, a város útjainak karbantartása a kora hajnali óráktól folyamatosan zajlik, illetve a Municipál munkatársai a járdákat is folyamatosan tisztítják és sózzák. A kerülethez tartozó utak tisztításáról az útkarbantartó gondoskodik.
A városi rendőrség munkatársai ezúton is kérik, hogy a megváltozott útviszonyok miatt mind a gyalogosok, mind az autóval közlekedők körültekintőbben közlekedjenek!
Ezt már olvasta?
Két helyszínen szünetel az áramszolgáltatás június 18-19-én
A Nyugat-szlovákiai Áramszolgáltató tájékoztatása szerint...
A kétkerekes közlekedők a rendőrség figyelmének középpontjában
A rendőrség idén is csatlakozott a ROADPOL „2WHEELERS”...