A felvidéki magyar pedagógusokat tömörítő szervezet második legnagyobb területi választmányának közgyűlése csütörtökön délután a Vámbéry Ármin Alapiskolában zajlott, ahol Masszi János elnök számolt be az előző időszak tevékenységeiről, majd a küldöttek (26 alapszervezetből összesen 66-an) az elnök és az alelnök személyéről is döntöttek.
Az eddigi elnök, a Vámbéry Ármin Alapiskola igazgatója, Masszi János munkájával elégedettek voltak a küldöttek, hiszen ellenjelölt nélkül további négy évre kapott bizalmat a dunaszerdahelyi iskolavezető.
Az országos tisztújításra majd októberben 27-én Rimaszombatban kerül sor.
Ezt már olvasta?
Szárnyakat kaptak Nápoly felett – egy felejthetetlen osztálykirándulás története
A Közös Igazgatású Szakközépiskola, Szabó Gyula 21. –...
Holokauszt-emlékút: történelmi emlékhelyeken jártak a dunaszerdahelyi diákok
A dunaszerdahelyi Közös Igazgatású Szakközépiskola, Szabó...