Szülői kezdeményezésre ajándékozta meg Dunaszerdahely városa az ügyes fiatalokat, hogy ezután egységes felszerelésben képviselhessék klubjukat, városunkat. Dr. Hájos Zoltán polgármester az edzésen tett látogatásán adta át a jelenlévő csapattagoknak a táskákat és egyenmelegítőket, hogy azokban még sok meccsen szerepelve szerezzenek mind több sikert a dunaszerdahelyi kézilabdasportnak.
Halász Ági és Csicsay Zsófia edzőktől azt is megtudtuk, hogy a csapat 15 tagú, de sajnos a mostani edzésen nem tudott mindenki részt venni. Ügyes és tehetséges lányok alkotják az U10-sek gárdáját, hiszen a tavaszi forduló során még nem veszítettek meccset a kerületi bajnokságban. Végezetül a gyerekek, az edzők és a jelen lévő szülők is megköszönték a szép ajándékot.
Ezt már olvasta?
Görögországban mérettették meg magukat a TopRunDS úszói
Az OCEANMAN Greece kihívásra érkezett a múlt hétvégén...
Hat éremmel és csapatban negyedik hellyel zárta az ostravai nemzetközi tornát a Gaál Wrestling Team
A Gaál Wrestling Team sikeresen szerepelt a XXIII. J....